Tatuaże w miejscach intymnych - taka mała tajemnica

Tatuaże w miejscach intymnych - taka mała tajemnica

dbr

Głos Koszaliński

Aktualizacja:

Głos Koszaliński

Tatuaże w miejscach intymnych - taka mała tajemnica
Tatuaże w miejscach intymnych - taka mała tajemnica

Tatuaż w miejscach intymnych częściej wybierają kobiety niż mężczyźni. ©Fot.sxc.hu

Tatuaż w miejscach intymnych intryguje i prowokuje. Tak przynajmniej twierdzą ich posiadacze, czy raczej posiadaczki, bo zdecydowanie więcej kobiet decyduje się na trwały wzór we "wstydliwych" okolicach ciała.
- Choć w swoim studio nie wykonuję tatuaży intymnych u mężczyzn, to w mojej 12-letniej karierze tylko jeden mężczyzna zapytał się mnie o taki wzór - mówi "Krasnal", właściciel studia tatuażu artystycznego Lots of Ink w Koszalinie.

Powodów, dla których ludzie decydują się na tatuaż w miejscu intymnym jest tyle co osób chcących go zrobić, jednak jak przyznaje koszaliński tatuator klientki niechętnie o nich mówią.
Często za to z ich ust padają określenia, że taka "dziarka" intryguje i prowokuje.

O samym motywie i miejscu, w którym ma się znaleźć osoby te mówią za to bez żadnego skrępowania. - Tylko raz zdarzyło mi się, aby klientka zainteresowana takim tatuażem poprosiła mnie na bok. Większość otwarcie mówi, nawet przy innych klientach - tłumaczy Krasnal.

Tatuaż w miejscu intymnym nigdy nie jest pierwszym tatuażem. - Jest raczej kolejnym miejscem i raczej decydują się na niego osoby młode - wyjaśnia właściciel studia.

Większość tatuuje swoje ciało tylko "dla siebie".

- Mam 6 tatuaży: na palcu, na nodze, na plecach, na karku i dwa w intymnych miejscach - wylicza Sandra, uczennica technikum. - Zdecydowałam się na miejsca intymne z powodu utrwalenia ważnego momentu. Poza tym znam mnóstwo osób, które decydują się na intymne tatuaże. Twierdzą, że to taka mała tajemnica dostępna tylko dla wybranych - dodaje.

Najczęściej tatuowane miejsca intymne to piersi, pośladki i wzgórek łonowy. Jakie wzory kobiety chcą nosić do końca życia w tych okolicach ciała? - Nie ma reguły, ale dość popularnymi są motywy związanymi z imionami miłości właścicielek tatuażu - zauważa Krasnal.

Dlaczego na tatuaże decyduje się więcej kobiet niż mężczyzn? Być może wynika to z tego, iż kobiety są bardziej odporne na ból - twierdzą nasze rozmówczyni.

- Kobieta robiąc tatuaż nic nie powie o bólu, w przeciwieństwie do mężczyzn, którzy nie są już tak wytrwali podczas zabiegu - dodają.


Tatuaż Lata: jeden z tatuaży zdobędzie tytuł

Niemal tysiąc głosów oddaliście na 89 wzorów zgłoszonych do zabawy "Głosu". Jeden z tatuaży zdobędzie tytuł Tatuażu lata.

Który? Tego jeszcze nie wiemy. Do 14 sierpnia potrwa głosowanie, które wyłoni Tatuaż Lata.
Czy spośród 89 wzorów zgłoszonych do zabawy "Głosu" wybrałeś już ten, który powinien dostać tytuł Tatuażu lata? Jeśli nie, zajrzyj koniecznie do galerii tatuaży na stronie www.gk24.pl/tatuaz. Zamieściliśmy tam zdjęcia przeróżnych wzorów na skórze, które powalczą o tytuł najciekawszego i najpiękniejszego.

Każdy z tatuaży ma przyporządkowany numer. Żeby oddać głos na wybrany tatuaż, należy przesłać na nr 71051 SMS o treści: GK.TAT.xx (gdzie xx to numer kandydata z listy).
Koszt jednego SMS-a to 1,22 zł z VAT.


Czytaj e-wydanie »

Komentarze

Wszystkie komentarze (4) forum.gk24.pl

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

GK24 poleca

Wideo