Głos Kołobrzegu, Głos Szczecinka, Głos Sławna i Darłowa -...

Głos Kołobrzegu, Głos Szczecinka, Głos Sławna i Darłowa - już w piątek

gk24

Głos Koszaliński

Aktualizacja:

Głos Koszaliński

Głos Kołobrzegu, Głos Szczecinka, Głos Sławna i Darłowa - już w piątek
Głos Kołobrzegu, Głos Szczecinka, Głos Sławna i Darłowa - już w piątek

Pierwsze strony piątkowych tygodników ©gk24

W piątek w lokalnych tygodnikach "Głosu" znajdziecie państwo mnóstwo interesujących tematów przygotowanych przez naszych dziennikarzy. Zapraszamy do lektury !!!
"Głos Kołobrzegu"
Ekopark musi poczekać. Pomoc dla zniszczonego obszaru miała ruszyć lada moment. Niestety, budowa grobli trwale zabezpieczającej jeden z piękniejszych użytków ekologicznych w regionie może się zacząć dopiero za cztery miesiące!

Piszemy też o umowie dzierżawy terenu przy ul. Koszalińskiej niedaleko złóż borowiny z firmą Bastion. Radni będą wkrótce decydować, czy ją przedłużyć.
Do tego kolejne oświadczenia majątkowe kołobrzeskich radnych i spotkanie z pięknymi młodymi dziewczynami, walczącymi o tytuł Miss Polonia Ziemi Zachodniopomorskiej.

"Głos Szczecinka"
Badania Wojewódzkiej Inspekcji Ochrony Środowiska wykazały, że Kronospan emituje 2 kilogramy amoniaku na godzinę. Firma kwestionuje te wyniki, ale jednocześnie... występuje o pozwolenie na emisję nawet cztery razy większej ilości amoniaku. Bo obecnie w ogóle nie powinien go wydzielać.
Na łamach "Głosu Szczecinka" zapraszamy też Czytelników do zabawy - razem z Wami chcemy wybrać "Człowieka 700-lecia Szczecinka".

Nie zapominamy o mieszkańcach powiatów świdwińskiego i drawskiego. Ci pierwsi znajdą np. oświadczenia majątkowe swoich radnych.

"Głos Sławna i Darłowa"
Piszemy o turnieju piłkarskim w Lejkowie, na którym gościć będą piłkarze pierwszoligowego Lecha Poznań. Arboleda, Peszko i Lewandowski przyjadą nie tylko po to, by przyglądać się grze młodych piłkarzy, ale też, by wesprzeć zaplanowaną na ten dzień akcję charytatywną.

Poza tym przedstawiamy majątki radnych ze Sławna, piszemy o pierwszej płycie nagranej przez mieszkankę Sławna i planach budowy drugiego orlika w Darłowie. Zapraszamy też na święto straży granicznej i straży pożarnej.


Czytaj e-wydanie »
Tagi:

Komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

GK24 poleca

Wideo