II liga kobiet: AZS Politechnika Koszalińska - Vambresia Wąbrzeźno 23:24 [zdjęcia]

Drugiej porażki w drugim występie na parkiecie II ligi doznały szczypiornistki koszalińskiej Politechniki.
AZS Politechnika Koszalińska - Vambresia Wąbrzeźno 23:24

Tym razem uległy minimalnie, jedną bramką liderowi z Wąbrzeźna. W drugiej połowie spotkania kontuzji doznała najlepsza w tym meczu strzelczyni zespołu, Paulina Gajdzis.

- Znów pierwsza połowa decydowała o wyniku. Źle weszliśmy w spotkanie i w tym na pewno leży problem. Musimy popracować nad tym w ciągu dwóch tygodni, które dzielą nas od kolejnego meczu - powiedział trener Marcin Majewski.

AZS Politechnika Koszalińska - Vambresia Wąbrzeźno 23:24 (9:12)
AZS Politechniki: Dziennik, Górka, Marcisz - Agnieszka Kowalska 1, Szostakowska 2, Gajdzis 5, Droździel 3, Kobus 1, Rudnicka, Naumczyk 3, Matczak 4, Jagiełło 1, Łach 1, Aleksandra Kowalska 1, Kostyła, Cywińska 1.