Sławno

Jesteś tu: Strona główna Wiadomości Sławno
Sławno - Wiadomości i Wydarzenia

Sławno - Wiadomości i Wydarzenia

Informacje ze Sławna i powiatu sławieńskiego. Sport - Sława Sławno. Imprezy w mieście. Komentarze na forum

 • "Głos Koszaliński" wspólnie z prezydentem Koszalina oraz firmą Alco2Go postanowił ułatwić życie wielu kierowcom. W trosce o bezpieczeństwo wszystkich użytkowników dróg, do sobotniego nakładu dołączymy bardzo praktyczny, użyteczny, a jednocześnie w bardzo atrakcyjnej cenie, jednorazowy alkotest.

  Alkotest - szybkie badanie. Już w sobotę w "Głosie"

  "Głos Koszaliński" wspólnie z prezydentem Koszalina oraz firmą Alco2Go postanowił ułatwić życie wielu kierowcom. W trosce o bezpieczeństwo wszystkich użytkowników dróg, do sobotniego nakładu dołączymy bardzo praktyczny, użyteczny, a jednocześnie w...

 • W miniony weekend na drogach województwa zachodniopomorskiego zatrzymano prawie 40 pijanych kierujących. Podobnie było tydzień wcześniej. - To fakt, że w wakacje zatrzymujemy więcej nietrzeźwych kierujących niż w inne miesiące - potwierdza Mirosława Rudzińska z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie.

  Nasza akcja Alkotesty. Pijani na drogach [wideo]

  W miniony weekend na drogach województwa zachodniopomorskiego zatrzymano prawie 40 pijanych kierujących. Podobnie było tydzień wcześniej. - To fakt, że w wakacje zatrzymujemy więcej nietrzeźwych kierujących niż w inne miesiące - potwierdza Mirosława...

 • Prokuratura w Sławnie wystąpi dziś z wnioskiem o trzymiesięczny areszt dla mężczyzny.

  Zły dotyk wujka. Mężczyzna przyznał się do winy

  33-letni mieszkaniec małej wsi pod Sławnem, który usłyszał w poniedziałek zarzut wykorzystywania seksualnego dwóch dziewczynek 8 i 10-latki, przyznał się do winy.

 • Interwencje straży pożarnej podczas weekendu

  Interwencje straży pożarnej podczas weekendu

  Podczas ostatniego weekendu, na terenie powiatu sławieńskiego, Państwowa Straż Pożarna odnotowała łącznie 13 zdarzeń, z czego 5 interwencji stanowią pożary, a 8 to miejscowe zagrożenia.

Imprezy

Polecamy
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
Brak ankiety.

Informacje z Twojego powiatu

Oferty dnia

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 94 347 35 99

Napisz maila:

Jesteśmy też na:

Serwisy tematyczne

Serwisy społecznościowe

gk24 jest częścią grupy Media Regionalne

Media Regionalne sp. z o.o. w Warszawie zastrzegają, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.gk24.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Mediów Regionalnych i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

Polityka dotycząca plików cookie

Wszelkie prawa zastrzeżone. Media Regionalne sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2014.