Białogard

Jesteś tu: Strona główna Wiadomości Białogard
Białogard - Wiadomości i Wydarzenia

Białogard - Wiadomości i Wydarzenia

Informacje z Białogardu i powiatu białogardzkiego. Sport - Iskra Białogard. Pogoda

 • Załoga karetki nie mogła przekazać pacjenta lekarzowi, bo na izbie przyjęć żadnego nie było. Nazajutrz mężczyzna zmarł w szpitalu. Tragedia ukazuje poważny problem we współpracy pogotowia ze szpitalem.

  Prokuratura wyjaśni śmierć pacjenta

  Załoga karetki nie mogła przekazać pacjenta lekarzowi, bo na izbie przyjęć żadnego nie było. Nazajutrz mężczyzna zmarł w szpitalu.

 • Wczoraj w naszej redakcji na pytania Czytelników odpowiadały od prawej kolejno: Beata Kalkowska, naczelnik wydziału, Katarzyna Nadolna-Gotowała, zastępca naczelnika wydziału oraz Danuta Borsuk-Zawadzka, zastępca dyrektora oddziału ZUS w Koszalinie.

  ZUS czy OFE. Dyżur z ekspertami w redakcji "Głosu" [wideo] 

  Od 1 kwietnia do 31 lipca tego roku członkowie otwartych funduszy emerytalnych mogą zdecydować, gdzie będzie kierowana część ich składki emerytalnej - nadal do OFE, czy do ZUS. W związku z tym wczoraj zorganizowaliśmy redakcyjny dyżur.

 • Oceń władzę. Głosy tylko do północy

  Oceń władzę. Głosy tylko do północy

  Jeszcze tylko do wtorku 15 kwietnia do północy trwa głosowanie na samorządowców z regionu w ramach naszego plebiscytu "Mała Ojczyzna - Duża Sprawa".

 • Jak informuje IMGW, Europa zachodnia jest w zasięgu wyżu znad Irlandii. Na pozostałym obszarze kontynentu dominuje rozległy niż z ośrodkami nad Finlandią i północną Polską. Polska jest pod wpływem tego niżu, w strefie przemieszczającego się z zachodu na wschód frontu atmosferycznego. Z północnego zachodu napłynie powietrze arktyczno-morskie.

  Zimno i mokro. Niewykluczone burze i silny wiatr [wideo]

  Jak informuje IMGW, Europa zachodnia jest w zasięgu wyżu znad Irlandii. Na pozostałym obszarze kontynentu dominuje rozległy niż z ośrodkami nad Finlandią i północną Polską. Polska jest pod wpływem tego niżu, w strefie przemieszczającego się z...

Imprezy

Polecamy
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
Brak ankiety.
Oferty dnia

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 94 347 35 99

Napisz maila:

Jesteśmy też na:

Serwisy tematyczne

Serwisy społecznościowe

gk24 jest częścią grupy Media Regionalne

Media Regionalne sp. z o.o. w Warszawie zastrzegają, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.gk24.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Mediów Regionalnych i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

Polityka dotycząca plików cookie

Wszelkie prawa zastrzeżone. Media Regionalne sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2014.