II liga: Kotwica Kołobrzeg - Okocimski Brzesko 2:0 (1:0)

Kotwica Kołobrzeg wygrała z Okocimskim Brzesko w 5. kolejce II ligi. To drugie zwycięstwo z rzędu kołobrzeżan, którzy z meczu na mecz są coraz groźniejsi.

Gospodarze spotkanie rozpoczęli znakomicie. Już w 4. minucie natchniony ostatnio Tomasz Bejuk strzałem z woleja po dośrodkowaniu otworzył wynik spotkania. W 85. minucie asystę Błażeja Nowaka w bardzo dobrym stylu wykończył ponownie Bejuk, stawiając tym samym kropkę nad "i".

- To było bardzo wymęczone zwycięstwo - przyznał tuż po końcowym gwizdku Artur Tłoczek, kierownik Kotwicy. - Nie spodziewaliśmy się, że przeciwnik postawi nam aż tak twarde warunki. Wynik nie do końca oddaje to, co działo się na murawie, ale najważniejsze są trzy punkty - podsumował.

Kotwica Kołobrzeg - Okocimski Brzesko 2:0 (1:0)
1:0 i 2:0 Bejuk (4. i 85.). Żółte kartki: Nowak, Kugiel, Świechowski, Żołądź (Kotwica), Lewiński, Jacek, Jaworskyj, Pyciak (Okocimski).

Kotwica: Małecki - Cichy, Poznański, Witt, Rydzak, Wrzesień (68. Nowak), Azikiewicz (82.Kugiel, Świechowski (56. Szubert), Żołądź, Sochań, Bejuk (92. Popiołek).

Okocimski: Kozioł - Wawryka, Lewiński, Jacek, Kasprzyk, Białkowski, Wojcieszyński, Jaworskyj (55. Hłuszko), Pyciak, Maślanka, Garzeł.