Piłka nożna > IV liga: MKP Szczecinek - Gryf Kamień Pom. 4:1 (2:0)

Efektowne zwycięstwo 4:1 odnieśli w 2. kolejce piłkarze MKP Szczecinek. Podopieczni trenera Zbigniewa Węglowskiego otwierają po tym meczu tabelę IV ligi. sxc.hu

Gracze MKP bardzo dobrze weszli w spotkanie. Już w 7. min po zagraniu ręką zawodnika Gryfa, MKP otworzył wynik z rzutu karnego (Grzegorz Kozanko).

W 31. min kontrę MKP skutecznym strzałem z najbliższej odległości zakończył Jureczko.

Druga połowa rozpoczęła się od karnego dla gości i kontaktowej bramki Adriana Kapczyńskiego. Gra MKP ożywiła się po podwójnej zmianie w 65. min. Jeden ze zmienników, Karol Sadzik w 73. min z ostrego kąta podwyższył na 3:1. Pięć minut później było już po meczu dośrodkowanie Jureczki przeciął Kapczyński, zaskakując własnego bramkarza.

MKP Szczecinek - Gryf Kamień Pom. 4:1 (2:0)
1:0 Kozanko (8. karny), 2:0 Jureczko (31.), 2:1 Kapczyński (56. karny), 3:1 Sadzik (73.), 4:1 Kapczyński (78. samob.).

MKP: Wilczyński - Brodowicz (65. Sadzik), Kusiak, Kozanko, Jurjewicz, Winnicki (80. Zych), Węglowski, Bedliński, Jureczko, Jabłoński (65. Maciejewski), Kaszczyc.