Dziesięć goli. Jantar Ustka - Leśnik Manowo 3:7

Marcin Gozdal (zielony strój) strzelił w meczu z Jantarem Ustka aż cztery gole.
Marcin Gozdal (zielony strój) strzelił w meczu z Jantarem Ustka aż cztery gole. Dawid Jaśkiewicz
W środowym sparingu pomiędzy Jantarem Ustka a Leśnikiem Manowo padło aż dziesięć bramek.

Dla Leśnika był to drugi mecz sparingowy podczas letnich przygotowań. Spadkowicz z Bałtyckiej trzeciej ligi zaaplikował swojemu rywalowi aż siedem goli. Po remisowej pierwszej połowie, po przerwie manowianie pięciokrotnie trafili do siatki. Cztery bramki na swoim koncie zapisał Marcin Gozdal, dwa trafienia dołożył Seweryn Fijołek, a jedno - Mateusz Czaja. Wszystkie bramki dla gospodarzy strzelił Kamil Wójcik. Ostatecznie zespół z naszego regionu wygrał z Jantarem 7:3 (2:2).

W sobotę Leśnik zagra kontrolnie z Gwardią Koszalin.