Wojewódzka Liga Juniorów. AP Bałtyk Koszalin - Sława Sławno 2:1 [zdjęcia]

W meczu Wojewódzkiej Ligi Juniorów Młodszych, AP Bałtyk Koszalin rzutem na taśmę pokonał Sławę Sławno 2:1. Początek spotkania należał do gospodarzy. Już w czwartej minucie groźnie strzelał Krzysztof Wańdzio. Piłkę po tym strzale przechwycił Kacper Kucharski i z bliskiej odległości trafił w słupek. Wraz z biegiem czasu przewaga gości stawała się coraz bardziej widoczna. W 20 minucie Marcin Kwiatkowski wykorzystał znakomite dośrodkowanie z prawego skrzydła i głową skierował piłkę do siatki. W drugiej połowie podopieczni Tomasza Pozorskiego ruszyli do ataku, jednak przez wiele minut gospodarzom nie udało się poważnie zagrozić bramce strzeżonej przez Miłosza Kadylaka. Po drugiej stronie boiska swoje szanse mieli gracze ze Sławna. W decydujących momentach akcji przyjezdni zbyt długo zwlekali z oddawaniem strzałów. Bliski zdobycia bramki był Dariusz Ścisło, lecz miejscowych od straty gola uratował słupek. Dziesięć minut przed końcowym gwizdkiem, z powodu sobotniego kilkuminutowego występu w pierwszym zespole, murawę musiał opuścić Dariusz Ścisło i wobec braku zawodników rezerwowych, goście kończyli spotkanie w "dziesiątkę". Gospodarze zwietrzyli swoją szansę. W 77 minucie wyrównującą bramkę zdobył Konrad Trzmiel. Kilkadziesiąt sekund później wygraną AP Bałtyk zapewnił Fabian Walaszczyk. AP Bałtyk Koszalin - Sława Sławno 2:1 (0:1) Bramki: Konrad Trzmiel (77.), Fabian Walaszczyk (78.) - Marcin Kwiatkowski (20.).