Leśnik Manowo na remis z Astrą Ustronie Morskie. Trener wyrzucony przez sędziego

W Manowie padł remis 2:2 (1:1).
W Manowie padł remis 2:2 (1:1). Jacek Wójcik
Walczące o utrzymanie w III Lidze Bałtyckiej zespoły z regionu koszalińskiego podzieliły się punktami.

W Manowie padł remis 2:2 (1:1). Goście z Ustronia Morskiego dwukrotnie obejmowali prowadzenie po golach Stiepana Tyjeczko (11.) i Leszka Pazdura (46.). Leśnik w pierwszej połowie odrobił stratę za sprawą Mateusza Wiśniewskiego (22.), a w doliczonym czasie punkt uratował manowianom Krzysztof Hrymowicz (90+2).

Prowadzący spotkanie sędzia Wiktor Wątroba doliczył aż 8 minut. W 96. Astra zdobyła gola po zagraniu Tyjeczki do Doudou Ndao. Bramka nie została uznana przez arbitra, którego zdaniem Ukrainiec podawał już zza końcowej linii. Nie zgodził się z tym trener Astry, Robert Żolik. Gorąco protestujący szkoleniowiec gości został wyrzucony przez sędziego z ławki rezerwowych.