Nie mieli litości dla outsidera. Gwardia Koszalin - Alfa 99 Strzelno 53:10 (25:3).

Gwardia Koszalin wręcz zdeklasowała osłabioną, grającą okrojonym składem Alfę 99 Strzelno w 15. kolejce II ligi mężczyzn. Od pierwszych minut gwardziści nie pozostawiali złudzeń gościom, kto tu rządzi. sxc.hu

- Emocji w tym spotkaniu nie było - przyznał Piotr Stasiuk, trener Gwardii. - Koncentrowaliśmy się na własnej grze. Rywale mieli do dyspozycji tylko jeden skład i to było widać. Graliśmy o 2 punkty i najważniejsze, że ten cel udało się zrealizować. Pracowaliśmy wcześniej nad tym, by nie zlekceważyć przeciwnika. Osiągnęliśmy rekordowy wynik, ale w najbliższych tygodniach czekają nas mecze znacznie trudniejsze, to nie będzie spacerek - podsumował.

Gwardia Koszalin - Alfa 99 Strzelno 53:10 (25:3)
Gwardia: Bugaj, Popławski, Gryzio - Radosz 9, Tołłoczko 6, Czerwiński 2, Nowicki 2, Laskowski 2, Szpak 5, Czaplicki 2, Prudzienica 6, Urbański 5, Jakutowicz 7, Goerig 3, M. Kamiński 2, Ludian 2.