Koszykówka > II liga: Trefl II Sopot - KUKS Dubois Koszalin 80:57

W ostatnim tegorocznym meczu ligowym koszykarzom koszalińskiego beniaminka nie udało się przełamać serii 12. porażek z rzędu. sxc.hu

W niedzielę zespół trenerów Józefa Janiela i Zbigniewa Pietrzaka przegrał po raz trzynasty z rzędu. W Sopocie KUKS wystąpił nie tylko bez kontuzjowanych Pawła Śpicy i Adama Kadeja, ale także bez chorego Michała Dudka oraz Oskara Rybickiego, który pojechał z AZS Koszalina na mecz do Lublina.

Podobnie jak w kilku innych meczach zawodnicy KUKS-u dotrzymywali kroku rywalom przez trzy kwarty. Wystarczyła wysoko przegrana trzecia kwarta, by skończyło się ponad 20-punktową porażką.

Trefl II Sopot - KUKS Dubois Koszalin 80:57 (15:17, 21:14, 27:10, 17:16)

KUKS: Czubak 17 (5x3, 7 zb., 7 str.), Gibaszek 12 (2x3, 3 zb., 3 str.), Szewczyk 7 (7 zb., 5 str., 3 bl.), Łapczuk 2 (3 zb.), Bakowicz 0 - Wudarski 7 (1x3), Obrębski 6 (4 zb.), Gawroński 4, Bober 2, Żurawski 0.