Regionalna Okręgówka. Saturn Mielno - Jantar Siemyśl 5:2 [wideo]

Paweł Włodyka (przy piłce) strzelił dwa gole, a jego Saturn Mielno pokonał Jantar Siemyśl 5:2. Dawid Jaśkiewicz
W zaległym meczu dziesiątej kolejki regionalnej okręgówki, Saturn Mielno pokonał na swoim boisku Jantar Siemyśl 5:2.

Sobotni pojedynek był rozgrywany w bardzo szybkim tempie. Już w jednej z pierwszych akcji na bramkę gości groźnie uderzał Adrian Cikacz. Po chwili w słupek bramki gospodarzy trafił Kamil Kopczyński.

Saturn objął prowadzenie w 23 minucie spotkania. W polu karnym nieprzepisowo powstrzymywany był Adrian Cikacz, a "jedenastkę" na gola zamienił Adrian Szafran. Goście błyskawicznie doprowadzili do wyrównania. Piłkę do siatki posłał Konrad Więcek. Końcówka tej części należała do gospodarzy. Dwukrotnie bramkarza rywali pokonał Paweł Włodyka i Saturn schodził na przerwę z dwubramkową przewagą.

Gospodarze kontynuowali skuteczną grę również w drugiej odsłonie pojedynku. Czwartego gola dla miejscowych zdobył Marcin Wojtaś, a kwadrans przed końcem po raz drugi w tym meczu piłkę do siatki posłał Adrian Szafran. W końcówce spotkania Jantar zdołał zmniejszyć rozmiary porażki. Z rzutu wolnego celnie uderzył Kacper Leśnik.

Saturn Mielno - Jantar Siemyśl 5:2 (3:1)