Nie dali się złamać. Bałtyk II Koszalin - Victoria Sianów 1:2 [wideo]

Marcin Woźniak (w ciemnym stroju) otworzył rezultat spotkania.
Marcin Woźniak (w ciemnym stroju) otworzył rezultat spotkania. Dawid Jaśkiewicz
W meczu kończącym rundę jesienną w Koszalińskiej Klasie Okręgowej, rezerwy trzecioligowego Bałtyku uległy na swoim boisku Victorii Sianów 1:2.

Pojedynek nie ułożył się dla gości najlepiej. Już w pierwszych minutach gospodarze stworzyli sobie dwie znakomite okazje do strzelenia gola, a na domiar złego z powodu kontuzji plac gry musiał opuścić podstawowy golkiper Victorii, Arkadiusz Borak.

Sianowianie nie zamierzali jednak łatwo składać broni. Sygnał do śmielszych ataków dał Marcin Perkowski. W 35 minucie z rzutu wolnego na bramkę gości groźnie uderzał Łukasz Miklasiński. Trzy minuty później Victoria objęła prowadzenie. Z bliskiej odległości futbolówkę do siatki posłał Marcin Woźniak.

Druga połowa rozpoczęła się od ataków gości. Na bramkę rywala groźnie strzelali Marcin Perkowski oraz Robert Wiśniewski. W 55 minucie drugiego gola dla sianowian zdobył Wiktor Piątek. Defensor Victorii wykorzystał zamieszanie w polu karnym i z bliskiej odległości skierował piłkę do pustej bramki.

Podopieczni Mariusza Lenartowicza ruszyli do zdecydowanych ataków, lecz przez dłuższy czas nie potrafili stworzyć groźnych sytuacji pod bramką Victorii. Dopiero w końcówce spotkania, gdy do linii ataku przesunięty został Michał Czenko, gola dla Bałtyku zdobył Kamil Wiśniewski. Gospodarze kończyli mecz w osłabieniu. Za niesportowe zachowanie czerwoną kartką ukarany został Albert Wywioł.

Bałtyk II Koszalin - Victoria Sianów 1:2 (0:1)