Wystarczył jeden gol. Zryw Kretomino - Korona Człopa 1:0 (1:0) [zdjęcia]

Gospodarze zwyciężyli w 11. kolejce koszalińskiej klasy okręgowej. Tym samym Zryw zrewanżował się drużynie z Człopy za porażkę 0:3 na swoim terenie z ubiegłego sezonu. Gola na wagę trzech punktów zdobył w pierwszej połowie, po dobrym dośrodkowaniu z rzutu wolnego Bartosza Romańca, Dawid Szaflarski, który pewnym strzałem głową nie dał szans bramkarzowi. Radek Koleśnik
Wystarczył jeden gol. Zryw Kretomino - Korona Człopa 1:0 (1:0)

Emocji jednak nie brakowało do samego końca. Na trybunach za dyskusje z arbitrem wylądował Dariusz Pilip, trener Korony, a za dwa bliźniaczo podobne faule na bramkarzu, dwie żółte kartki otrzymał Bartosz Romaniec. Zawodnik Zrywu z czerwoną kartką musiał zejść z murawy, osłabiając tym samym swój zespół. Mimo przewagi liczebnej Korony, gospodarzom udało się wywalczyć komplet punktów.

Zryw Kretomino - Korona Człopa 1:0 (1:0)
1:0 Szaflarski (14.). Czerwona kartka (dwie żółte): Romaniec (56. Zryw).
Zryw: Szmajdziak - Saletra, Wawrzkiewicz, Gierłowski, Ścisły, Brzeziński, Kupidura, Szatkowski (90.+2 Maksymiuk), Romaniec, Szaflarski (69. Papacz), Sitarek (60. Wieczorek).
Korona: Kuźnicki - K. Turowski, Jaworek, Strakowski, Mleczko, Michalik (67. Federowicz), Tebich, Matwiejuk, Sawczyszyn, Rybicki, Pisała.