III liga: Rasel Dygowo - Kaszubia Kościerzyna 1:3 (0:1)

Trzeciej z rzędu i czwartej w sezonie porażki doznał beniaminek z Dygowa.
Trzeciej z rzędu i czwartej w sezonie porażki doznał beniaminek z Dygowa. sxc.hu

Goście objęli prowadzenie po strzale z wolnego Michała Drzymały. W drugiej połowie w odstępie 7. minut dwukrotnie do siatki Rasela trafił Mateusz Łuczak.

Gospodarze odpowiedzieli tylko trafieniem z rzutu karnego Andrzeja Wojciechowskiego, który sam wywalczył jedenastkę.

Rasel Dygowo - Kaszubia Kościerzyna 1:3 (0:1) 0:1 Drzymała (24.), 0:2 i 0:3 Łuczak (50. i 57.), 1:3 Wojciechowski (79. karny).
Rasel: Hartleb - Zejfer, Płomiński, Żdanow, A. Szustek (70. Machula), Procner, Suchwałko (70. Kempa), P. Szustek (75. Krzyżewski), Wojciechowski, Grochowski (75. Piwko), Rutkowski.