Piłka nożna IV liga: Odra Chojna - Darzbór Szczecinek 2:2 (2:2)

Archiwum
Piłkarze Darzboru wciąż nie mogą odzyskać dobrego rytmu z rundy wiosennej.

W 5. kolejce podzielili się punktami z beniaminkiem, Odra Chojna i był to ich trzeci remis z rzędu. Dorobek 6 punktów to z pewnością sporo poniżej oczekiwań i możliwości szczecineckich piłkarzy.

Goście po 22. minutach przegrywali 0:2. Wzięli się jednak w garść i jeszcze przed przerwą odrobili straty. W drugiej odsłonie obie drużyny miały okazje do rozstrzygnięcia losów meczu na swoją korzyść. Więcej goli jednak w Chojnie nie było.

Odra Chojna - Darzbór Szczecinek 2:2 (2:2)
1:0 Zielas (14.), 2:0 Borczyński (22.), 2:1 Kościan (31.), 2:2 M. Góra (40.).
Darzbór: Kowalski - Jurjewicz, Kusiak, Kozanko (86. Brodowicz), Szydlak (70. Gawlik), M. Góra, Kaszczyc, Malczyk, Kościan, Drewek (60. Doługowski), Łacko (55. Sobczak).