Od godz. 11 do 14. 30 inaczej będą kursowały autobusy. W tym czasie przystanki na ulicach: Walki Młodych - policja, Walki Młodych przy Giełdowej, Wojska Polskiego, Armii Krajowej - Poczta, Łopuskiego - szpital, ul. Rzeczna, ul. Młyńska i ul. Frankowskiego, będą nieczynne.
Linia nr 4: Przesmyk - Starynowska:
Po trasie do przystanku na ul. Grochowskiej dalej Unii Lubelskiej, Kniewskiego, Solna, Jedności Narodowej, Mazowiecka i dalej po trasie.
Kurs powrotny po tej samej trasie.
Linia nr 5: Podczele - Grzybowska Pętla:
Po trasie do przystanku na ul. Grochowskiej, dalej Unii Lubelskiej, Kniewskiego, Solna, Bałtycka i dalej po trasie.
Kurs powrotny po tej samej trasie.
Linia nr 6: Kniewskiego - Grzybowo:
Kniewskiego - Solna - Jedności Narodowej i dalej po trasie
Kurs powrotny po tej samej trasie.
Linia nr 7: Źródlana - Janiska:
Źródlana, Unii Lubelskiej, Grochowska i dalej po trasie.
Kurs powrotny po tej samej trasie.
Linia nr 8 przez Unii Lubelskiej
Po trasie do ul. Portowej, następnie Solna i Źródlana.
Informujemy dodatkowo, że w powyższym dniu, w podanych godzinach, przystanki na ulicach: Walki Młodych - policja, Walki Młodych przy Giełdowej, Wojska Polskiego, Armii Krajowej - Poczta, Łopuskiego - szpital, ul. Rzeczna, ul. Młyńska i ul. Frankowskiego będą nieczynne.
Czytaj e-wydanie »Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?