III liga: Astra Ustronie Morskie - Pogoń II Szczecin 1:1 (0:0) [zdjęcia]

Przez 70 minut gospodarze grali w przewadze zawodnika, ale tylko zremisowali na inaugurację rozgrywek III ligi.
Astra Ustronie Morskie - Pogoń II Szczecin 1:1

Wynik meczu pozostawia spory niedosyt ze względu na to, że Astra większą część meczu grała w przewadze zawodnika, po czerwonej kartce dla bramkarza gości w 19. minucie. Do tego doszedł jeszcze niewykorzystany rzut karny przez Leszka Pazdura.

Astra w tym spotkaniu tylko przez 6. minut była na prowadzeniu po strzale Łukasza Mikołajczyka. W 70. min goście doprowadzili do wyrównania.

Astra Ustronie Morskie - Pogoń II Szczecin 1:1 (0:0)
1:0 Mikołajczyk (64.), 1:1 Paczuk (70.). Żółta kartka: Kupisz. Czerwona: Henger (19. Pogoń II).

Astra: Ludwicz - Gontek, Bukowski, Maciejewski, Kocur (60. Gralewski), Kupisz, Feter, Wieczorkiewicz (60. Sawicki), Ndao, Pazdur (82. Skowyra), Szymański (60. Mikołajczyk).