Stabill Jezioro Tarnobrzeg - AZS Koszalin 86:89

plk.pl
AZS grał w tym spotkaniu bez Krzysztofa Szubargi. Świetnie w pierwszej kwarcie spisywał się za to LaceDarius Dunn. Tylko w pierwszej kwarcie Amerykanin zdobył aż 14 punktów. archiwum

Po trójce Bartłomieja Wołoszyna koszalinianie prowadzili po 10 minutach gry 29:23. W drugiej części meczu Stabill Jezioro rozpoczął odrabianie strat. Dwie trójki z rzędu Andrew Fitzgeralda pozwoliły tej drużynie na wygrywanie nawet 39:34. W tej części meczu AZS nie potrafił już wyprzedzić gospodarzy. To zmieniło się na początku trzeciej kwarty, kiedy to po czterech punktach Cezarego Trybańskiego zespół trenera Igora Milicicia prowadził 45:43. Mecz był jednak wyrównany, a przed czwartą kwartą to tarnobrzeżanie mieli przewagę dwóch punktów po akcji Chaissona Allena. Po trafieniu z dystansu tego samego gracza Stabill Jezioro wygrywał nawet 76:67, ale w końcówce tej części meczu skuteczni byli Darrell Harris oraz Jeff Robinson. Po rzucie tego ostatniego był remis po 80, a to oznaczało dogrywkę. W dodatkowym czasie gry dobrze radzili sobie Dunn i Wołoszyn. Trafienia tych dwóch graczy pozwoliły gościom na zbudowanie przewagi, której tarnobrzeżanie nie potrafili już zmniejszyć.