Napad z nożem w ręku na sklep w Barwicach: Ukradł 2 tys. zł

Dodano: 24 lutego 2014, 19:45 Autor:

Zamaskowany bandyta z nożem w ręku napadł i obrabował sklep w Barwicach. Do napadu doszło w godzinach popołudniowych w sklepiku spożywczo-przemysłowym przy ulicy Pomorskiej w Barwicach.

– Zamaskowany sprawca w kominiarce wykorzystał chwilę, gdy w środku nie było żadnego klienta, wszedł i zażądał wydania gotówki od sprzedawczyni – mówi Jacek Proć, szef wydziału prewencji szczecineckiej policji. Kobieta odmówiła, wtedy napastnik wyjął nóż i grożąc jej zaprowadził na zaplecze, gdzie był sklepowy sejf. Tam kazał go otworzyć i zabrał gotówkę – około 2 tysięcy złotych i ulotnił się bez śladu.

Przerażona ekspedientka, której bandyta zakazał wzywać pomocy, dopiero po dłuższej chwili wezwała policję. Poszukiwania z udziałem psa tropiącego do tej pory nie dały efektów.

Policjanci szukają młodego mężczyzny (prawdopodobnie), krępej budowy ciała, który w chwili napadu był ubrany w niebieską kurtkę do pasa i ciemne spodnie. Wszelkie informacje proszę kierować pod numer alarmowy 997.

Czytaj więcej o:
  • Barwice
  • policja Szczecinek
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Najciekawsze artykuły
z Polska Press
Najciekawsze artykuły
z Polska Press
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Brak ankiety.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 94 347 35 99

Napisz maila:

Jesteśmy też na:

Serwisy tematyczne

Serwisy społecznościowe

gk24 jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.gk24.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.