Bieg po zdrowie. Ponad 4 tysiące uczestników [zdjęcia, film]

Dodano: 27 maja 2013, 12:50 Autor:

Linia startu biegu już trakcyjnie przebiegała przed siedzibą Radia Koszalin. Punktualnie o godzinie 12 prezydent Jedliński dał znak do startu.
Linia startu biegu już trakcyjnie przebiegała przed siedzibą Radia Koszalin. Punktualnie o godzinie 12 prezydent Jedliński dał znak do startu.

Linia startu biegu już trakcyjnie przebiegała przed siedzibą Radia Koszalin. Punktualnie o godzinie 12 prezydent Jedliński dał znak do startu. (fot. Radek Koleśnik)

Tym razem bez strzelania w chmury – rok temu jak przypomniał Krzysztof Plewa z Radia Koszalin, prezydent strzałem wywołał niezłą ulewę. Tym razem pogoda była łaskawa – zdaniem wielu uczestników tej niezwykłej imprezy wprost idealna, bo nie było za gorąco.Tempo biegu nie było forsowne – pokonanie trzykilometrowej trasy zajęło 41 minut. Bo w tym wyjątkowym wydarzeniu nie chodzi o czasy i bicie rekordów, ale o integracje i świetną zabawę. Dla wielu osób to był kolejny bieg śniadaniowy, ale byli i tacy, którzy po raz pierwszy zdecydowali się brać w nim udział.

Monika Kraśny miała pewne obawy: – Trzy kilometry to jak dla mnie jest pewne wyzwanie, bo biegam od niedawna, ale znajomi powiedzieli, że spokojnie dam radę. I mieli rację! Bardzo się ciszę, że ich posłuchałam.

Hasłem tegorocznego biegu było honorowe krwiodawstwo. Przed hala Gwardii gdzie rodzinnym festynem zakończył się bieg Bernard Krupski, prezes koszalińskiego PKC, namawiał biegaczy do oddawania krwi. Jak sam przyznał zadanie do trudnych nie należało. Uczestnicy imprezy chętnie dzielili się tym co najcenniejsze.

Tym, którzy postanowili oddać krew, oraz wszystkim biegaczom dziękujemy!

Czytaj więcej o:
  • Bieg po zdrowie
  • Piotr Jedliński
  • Radio Koszalin
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Przeczytaj kolejny artykułzamknij okno X

Józef Warchoł i awantura w ratuszu [film]

Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Brak ankiety.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 94 347 35 99

Napisz maila:

Jesteśmy też na:

Serwisy tematyczne

Serwisy społecznościowe

gk24 jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.gk24.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.