Kołobrzeg: Świąteczne abc

Dodano: 24 grudnia 2011, 14:00 Autor:

Ważne Które autobusy będą kursować w święta? Gdzie szukać pomocy lekarskiej? Gdzie można będzie zrobić zakupy? Oto nasz świąteczny informator.
W święta awaryjne zakupy na pewno będzie można zrobić w sklepie sieci Żabka przy ul. Spokojnej 1 w Kołobrzegu.

W święta awaryjne zakupy na pewno będzie można zrobić w sklepie sieci Żabka przy ul. Spokojnej 1 w Kołobrzegu. (fot. Michał Borkowski)

Komunikacja Miejska
W Wigilię autobusy kursować będą jak w dni powszednie do godz. 18. Potem w trasę wyruszy tylko jeden autobus świąteczny, oznaczony literką "S”. Będzie kursował trasą Podczele – ul. Starynowska. Od Podczela do ul. Jedności Narodowej będzie powielał zwykłą trasę "piątki”. Potem przez ul. Mazowiecką pojedzie do ul. Starynowskiej. Będzie odjeżdżał według rozkładu, który znajdziemy na każdym przystanku. Warto jednak pamiętać, że na konkretnym przystanku będzie się pojawiać mniej więcej co półtorej godziny.
"S” – ka będzie kursować także w Boże Narodzenie i drugi dzień świat do godz.14. Potem na trasę wyruszą wszystkie autobusy kursujące zwykle według rozkładu jazdy, jak w dni wolne.

Pomoc medyczna
Zarówno lekarska, jak i ambulatoryjna będzie świadczona jak zwykle w przychodni w Szpitalu Regionalnym przy ul. Łopuskiego w Kołobrzegu. Lekarz i pielęgniarka będą dostępni całą dobę. Kontakt z przychodnią pod nr tel. 94 353 03 56.

Sklepy
W Wigilię sklepy większości branż poza spożywczą czynne będą jak w każdą sobotę, czyli do godz. 14. Większość sklepów spożywczych będzie pracować dwie godziny dłużej. Później pozostaną nam do dyspozycji tylko sklepy o bardzo okrojonym asortymencie przy całodobowych stacjach paliw, np. Shell przy ul. Koszalińskiej czy BP przy ul. VI Dywizji Piechoty.

W Boże Narodzenie i drugi dzień świąt wszystkie supermarkety będą nieczynne. Otwarte mogą być za to małe sklepiki rodzinne, rozrzucona po osiedlach. Zakupy na pewno zrobimy też w sklepie sieci Żabka przy ul. Spokojnej 1, która w Boże Narodzenie będzie czynna od godz. 7 do 20. W poniedziałek sklep będzie czynny jeszcze dłużej, bo od godz. 6 do 22.

Problemów z zakupami nie będą mieć również mieszkańcy Os. Helsińskiego, którzy również mają swoją Żabkę. Ta na pewno będzie czynna w oba dni świąt. Gdy zbieraliśmy te informacje, planowano otwarcie od południa do godz. 20.

Czytaj więcej o:
  • święta
  • Kołobrzeg
  • sklep
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Przeczytaj kolejny artykułzamknij okno X

Kołobrzeg: Zdecydowali za nas, pacjentów

  • Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  • forum.gk24.pl
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Brak ankiety.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 94 347 35 99

Napisz maila:

Jesteśmy też na:

Serwisy tematyczne

Serwisy społecznościowe

gk24 jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.gk24.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.