Nowy rozkład jazdy PKP. Do Białogardu w siedem godzin

Dodano: 17 listopada 2011, 7:00

Dziś, w czwartek, lub jutro ma być gotowy nowy kolejowy rozkład jazdy. Kilka ustaleń niepokoi, w tym czas podróży jednym z pociągów na trasie Koszalin - Białogard. Siedem godzin.

Nowy rozkład zacznie obowiązywać od 11 grudnia. Od tego dnia będzie wreszcie obowiązywało nocne połączenie Koszalin - Białogard. Na razie ostatni pociąg odjeżdża z koszalińskiego dworca o 20.37. Następny jest dopiero o godz. 6 rano.

Pracujący na drugą zmianę białogardzianie żalili się, że przez to nie mają jak wracać do domu (pracę kończą o godz. 21). A o tej porze nie jeździ do Białogardu również żaden autobus. Teraz nowy rozkład przewiduje odjazd pociągu o godz. 21.38. To skład Tanich Linii Kolejowych. Jest jednak pewien szkopuł - połączenie będzie obowiązywało tylko do końca lutego.

W rozkładzie są też "wyjątkowe" połączenia. Choćby to w Koszalinie, z godziny 23.10, też do Białogardu. Ale z przesiadką. Trwa ponad siedem godzin! Pojedziemy przez Kołobrzeg.

________________
Dlaczego część nowych połączeń będzie obowiązywało tylko do lutego? Czy mieszkańcy Świdwina, zatrudnieni w Koszalinie, będą mogli dojechać do pracy na 7 rano? Który kurs zniknie z rozkładu? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w czwartkowym, 17 listopada, papierowym wydaniu "Głosu Koszalińskiego".

Czytaj więcej o:
  • pkp
  • rozkład jazdy
  • zmiany
Przeczytaj kolejny artykułzamknij okno X

Koncert: Grupa Projekt Unplugged [film]

Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Brak ankiety.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 94 347 35 99

Napisz maila:

Jesteśmy też na:

Serwisy tematyczne

Serwisy społecznościowe

gk24 jest częścią grupy Media Regionalne

Media Regionalne sp. z o.o. w Warszawie zastrzegają, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.gk24.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Mediów Regionalnych i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

Polityka dotycząca plików cookie

Wszelkie prawa zastrzeżone. Media Regionalne sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2014.