Studia: KWSNH zainaugurowała rok akademicki [film]

Dodano: 15 października 2011, 18:15 Autor:

Dziś Koszalińska Wyższa Szkoła Nauk Humanistycznych rozpoczęła siódmy rok swojej działalności. Sala Bałtyckiego Teatru Dramatycznego była wypełniona po brzegi.

Uroczystości rozpoczęły się mszą świętą koncelebrowaną w Katedrze pw. NPNMP. Inauguracja tradycyjnie już odbyła się w sali BTD. - Średnia ważona wszystkich ocen naszych studentów oscyluje wokół oceny dobrej – powiedział Adam Mościcki, rektor KWSNH. – A zaznaczyć muszę, że nasi wykładowcy nie mają tendencji do zawyżania ocen – podkreślił.Przez sześć lat mury uczelni opuściło 700 absolwentów. W czerwcu tego roku po raz pierwszy 250 magistrów pedagogiki. – W naszej uczelni student nie jest kolejnym numerem w ewidencji, nie jest traktowany przedmiotowo, a podmiotowo – zapewnił na zakończenie rektor.

W obecności Senatu uczelni studenci pierwszego roku złożyli ślubowanie na sztandar KWSNH, a rektor dokonał ich uroczystej immatrykulacji.

Wykład inauguracyjny "Postęp cywilizacyjny a problemy ochrony środowiska” wygłosi poseł Stanisław Gawłowski, sekretarz stanu w Ministerstwie Środowiska.

Więcej o inauguracji roku akademickiego 2011/2012 w KWSNH przeczytasz w poniedziałkowym papierowym wydaniu "Głosu Koszalińskiego”

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Przeczytaj kolejny artykułzamknij okno X

Kupiłeś wadliwy sprzęt? Poznaj swoje prawa

Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Brak ankiety.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 94 347 35 99

Napisz maila:

Jesteśmy też na:

Serwisy tematyczne

Serwisy społecznościowe

gk24 jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.gk24.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.