The Voice of Poland: Głosujmy na Maję!

Dodano: 30 sierpnia 2011, 10:00 Autor:

Maja Wysoczańska, utalentowana wokalistka ze Szczecinka, walczy o prawo udziału w finale telewizyjnego show The Voice of Poland. Do programu, który ma być odpowiedzią Dwójki na hity komercyjnych stacji w rodzaju "Idola” i "X Factor”, Maja może się dostać dzięki głosowaniu w internecie.
Maja Wysoczańska ma 17 lat i na co dzień jest uczennicą I Liceum Ogólnokształcącego im. księżnej Elżbiety w Szczecinku.

Maja Wysoczańska ma 17 lat i na co dzień jest uczennicą I Liceum Ogólnokształcącego im. księżnej Elżbiety w Szczecinku. (fot. Rajmund Wełnic)

O talencie Mai Wysoczańskiej, która w maju wzięła udział w finale telewizyjnej "Szansy na sukces”, pisaliśmy już wielokrotnie. Zdolna wokalistka ze studia piosenki Krzysztofa "Ognia” Leśniewskiego w szczecineckim SAPiK-u stanęła przed kolejnym wyzwaniem. Jest nim zakwalifikowanie się do programu Voice of Poland, show, który ma być przebojem w jesiennej ramówki w TVP 2. Start już 2 sobotę, 3 września.

Na Maję można zagłosować na stronie internetowej Radia Zet www.radiozet.pl Pięciu wykonawców, którzy otrzymają najwięcej głosów, otrzyma dzikie karty upoważniające do udziału w Voice of Poland. Do walki staje 5 duetów, z każdego dziką kartę może otrzymać tylko jedna osoba. Rywalką Mai w parze jest Ola.

Jurorami w programie będą piosenkarki Kayah, Ania Dąbrowska oraz charyzmatyczni liderzy znanych zespołów Adam "Nergal” Darski (grupa Behemot) i Andrzej "Piasek” Piaseczny (dawnej zespół Mafia). 150 osób wybranych przez fachowców w branży i słuchaczy w internecie wystąpi przed trenerami. Każdy z nich wybierze 12 uczestników i będzie z nimi pracował.

Następnie rozpocznie się bitwa, w której uczestnicy show będą walczyć w duetach z kolegami z tego samego zespołu.na tym etapie to jurorzy decydują, który z ich podopiecznych opuści program. Wraz z grupą wyłonioną w dogrywce do walki o kontrakt płytowy i zwycięstwo w programie stanie 20 osób. Będą oni rywalizować w odcinkach emitowanych na żywo przez kolejnych 15 sobót. Tu już widzowie będą glosując przez SMS eliminować najsłabszych ich zdaniem uczestników.

Czy Voice of Poland okaże się sukcesem na miarę "Idola”, "X Factora”, czy "Must be the music”, którymi od kilku sezonów zdobywają widownię TVN i Polsat? Czas pokaże, ale już dziś możemy pomóc mieszkance Szczecinka wywalczyć prawo udziału w najnowszym programie Dwójki.

Czytaj więcej o:
  • Maja Wysoczańska
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Brak ankiety.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 94 347 35 99

Napisz maila:

Jesteśmy też na:

Serwisy tematyczne

Serwisy społecznościowe

gk24 jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.gk24.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.