Kabareton w Koszalinie. Rozbawią do łez

Dodano: 30 lipca 2011, 11:45 Autor:

Koszaliński amfiteatr w sobotę zatrzęsie się od... śmiechu. Po raz 17. w Koszalinie odbędzie się Festiwal Kabaretu.
Paranienormalni w swoich programach używają dużo muzyki nie tylko z podkładów, ale także wykonywanej na żywo. Sporo inspiracji czerpią ze środowiska nastolatek, jak na przykład słynna "Blondynka” – jeden z najczęściej oglądanych numerów w internecie. Kabaret wystąpi dziś w Kołobrzegu i jutro w Koszalinie.

Paranienormalni w swoich programach używają dużo muzyki nie tylko z podkładów, ale także wykonywanej na żywo. Sporo inspiracji czerpią ze środowiska nastolatek, jak na przykład słynna "Blondynka” – jeden z najczęściej oglądanych numerów w internecie. Kabaret wystąpi dziś w Kołobrzegu i jutro w Koszalinie. (fot. Archiwum kabaretu)

Festiwal powstał z inicjatywy Leszka Malinowskiego lidera kabaretu Koń Polski, który od początku jest producentem, scenarzystą i reżyserem imprezy. Satyryk zadecydował, że każdy festiwal będzie miał swoją myśl przewodnią. W tym roku będzie to kabaretowa Bitwa na czary. Czy to dlatego, że niedawno na wielkich ekranach kin mogliśmy zobaczyć ostatnią część przygód młodego czarodzieja Harrego Pottera? Raczej nie... Organizatorzy kabaretonu zagłębią się w świat magii, czarów i zjawisk paranormalnych, bo w roku wyborczym czarowanie to chleb powszedni polityków.

Ze sceny czarować publiczność będą: Paranienormalni, Łowcy.B, Neo-Nówka, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Skeczów Męczących, Smile, Kabaret pod Wyrwigroszem, Rak i Jurki. W roli gospodarza – tradycyjnie Kabaret Koń Polski. O oprawę muzyczną zadba zespół Jarosław Barów Band.

Początek zabawy o godz. 19.45 w amfiteatrze (Koszalin, ul. Piastowska). Trzygodzinne show na żywo transmitować będzie telewizyjna "dwójka”. Jeśli jednak zdecydujesz się zobaczyć kabareton na żywo, organizatorzy zachęcają do przyniesienia magicznych akcesoriów – czarodziejskich różdżek i innych.

Bilety na Festiwal Kabaretu kosztują 80 złotych.

W Koszalinie można je kupić w czterech miejscach: kawiarni Park pod EMPiK-iem (tel. 94 347 10 95; po godz. 14), kwiaciarni Finezja pod EMPiK-iem (tel. 94 340 50 88), biurze podróży Anter, ul. Zwycięstwa 137 ("związkowiec”, tel. 94 341 10 68) i biurze podróży Travel-Point, ul. Młyńska 6/4 (tel. 94 342 08 78).

Wejściówki można też kupić w Szczecinku w Centrum Usług Turystycznych, ul. 9 Maja 22-24 (tel. 94 37 21 518) oraz w Sarbinowie w Willi Marina, ul. Nadmorska 50 (tel. 94 316 55 00).

Czytaj więcej o:
  • amfiteatr
  • kabareton
  • koszalin
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Przeczytaj kolejny artykułzamknij okno X

Dary z Holandii dotarły do Koszalina [zdjęcia]

Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Brak ankiety.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 94 347 35 99

Napisz maila:

Jesteśmy też na:

Serwisy tematyczne

Serwisy społecznościowe

gk24 jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.gk24.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.