Arkadiusz Michalak nowym dyrektorem szpitala w Sławnie

Dodano: 6 czerwca 2011, 18:00 Autor:

Zarząd powiatu sławieńskiego zdecydował w poniedziałek, że nowym dyrektorem Szpitala Powiatowego w Sławnie będzie Arkadiusz Michalak, dotychczasowy dyrektor Miejskiego Zarządu Budynków Komunalnych w Darłowie.
Arkadiusz Michalak - nowy dyrektor szpitala w Sławnie.

Arkadiusz Michalak - nowy dyrektor szpitala w Sławnie. (fot. Radek Koleśnik)

Michalak popierany przez rządzącą powiatem Platformę Obywatelską zastąpił na tym stanowisku Grzegorza Januszewskiego...również popieranego przez PO.

Januszewski rządził szpitalem ledwie kilka miesięcy – od grudnia 2010 i zdymisjonowano go po przegraniu konkursu na prowadzenie pogotowia ratunkowego.

37-letni Arkadiusz Michalak był jednym z trzech kandydatów, którzy walczyli o fotel dyrektora. W miniony piątek komisja konkursowa (w jej skład wchodziło 11 osób, m.in. przedstawiciele Izby lekarskiej, związków zawodowych, rady społecznej szpitala) nie wskazała zwycięzcy, bo w głosowaniu był remis (takie samo poparcie jak Michalak miała Joanna Haraszczuk ze Szczecina; w tajnym głosowaniu było 5 do 5, ostatni głos oddany na Michalaka był nieważny). Nowego dyrektora wskazał więc zarząd powiatu.

- Jeden człowiek nie odmieni sytuacji szpitala jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Dlatego liczę na współpracę wszystkich, którym zależy na losie tej placówki - powiedział nam wczoraj nowy dyrektor.

Czytaj więcej o:
  • Arkadiusz Michalak
  • szpital Sławno
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Brak ankiety.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 94 347 35 99

Napisz maila:

Jesteśmy też na:

Serwisy tematyczne

Serwisy społecznościowe

gk24 jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.gk24.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.