Remonty dróg w Koszalinie. Szlaban na Moniuszki

Dodano: 14 maja 2011, 14:00 Autor:

Do niedzieli mają potrwać utrudnienia w przejeździe na ul. Moniuszki.

Od kilku dni drogowcy zamykają wjazd na ul. Moniuszki od strony ul. Piłsudskiego. Natomiast kierowcy, którzy chcą dostać się na tę ulicę, muszą korzystać np. z dojazdu od strony ul. Traugutta.

Co się dzieje na Moniuszki? Czyżby rozpoczął się zapowiadany remont ulicy, jednej z najgorszych w mieście? Nie. Te ograniczenia w ruchu biorą się stąd, że remontowana jest pobliska ul. Matejki i wykonywane są roboty związane z budową kanalizacji.

– Drogowcy musieli więc częściowo ograniczyć ruch na odcinku Moniuszki – mówi Wiesława Dobijata, zastępca dyrektora Zarządu Dróg Miejskich. ZDM zapowiedział, że utrudnienia potrwają do niedzieli. Natomiast budowa ul. Matejki ma być zakończona do końca maja. Cała inwestycja – remont Matejki i przewidziana przebudowa Moniuszki, jest potraktowana jako jeden kontrakt. Zakończenie inwestycji jest przewidziane z końcem sierpnia przyszłego roku. Wykonawcą jest Infrabud z Koszalina. Koszt całości to 4,2 mln złotych.

Przeczytaj kolejny artykułzamknij okno X

Cugowski, Waglewski i inni śpiewają hity Kasi Sobczyk

  • Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  • forum.gk24.pl
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Brak ankiety.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 94 347 35 99

Napisz maila:

Jesteśmy też na:

Serwisy tematyczne

Serwisy społecznościowe

gk24 jest częścią grupy Media Regionalne

Media Regionalne sp. z o.o. w Warszawie zastrzegają, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.gk24.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Mediów Regionalnych i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

Polityka dotycząca plików cookie

Wszelkie prawa zastrzeżone. Media Regionalne sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2014.