"Na Fali" - nowe centrum handlowe w Koszalinie [wizualizacja]

Dodano: 15 marca 2011, 20:00 Autor:

Sklep "dom i ogród", hipermarket spożywczo - przemysłowy oraz butiki, a do tego gabinety odnowy biologicznej - to wszystko obiecuje inwestor planujący budowę centrum "Na Fali".

Dostaliśmy od inwestora wizualizację obiektu, który ma stanąć w rejonie ul. Władysława IV. Centrum ma powstać między ogródkami działkowymi za osiedlem Unii Europejskiej a linią wysokiego napięcia, przed skrętem w drogę prowadzącą do Mielna.

Przypomnijmy, warszawska firma "Ariadna" dostała niedawno pozwolenie na budowę centrum handlowo usługowego o powierzchni 60 tys. m kw. W kompleksie przewidziano m. in. market "dom i ogród".

Jakie są szanse na realizację tego projektu? Czy centrum w ogóle powstanie? Przedstawiciele spółki zapewniają, że tak. - Budowę chcemy rozpocząć przed wakacjami, a zakończyć za rok, na święta wielkanocne - mówi Renata Skowron, pełnomocnik spółki. - Wartość inwestycji jest szacowana na 300 milionów złotych - dodaje.
Jakie marki pojawią się pod dachem "Na Fali"? - O tym za wcześnie mówić, trwają negocjacje - stwierdziła Renata Skowron.

Z danych pochodzących ze spółki wynika, że w centrum "Na Fali" ma się też znaleźć hipermarket spożywczo - przemysłowy. Do tego sklepy i butiki, a także lokale gastronomiczne. Ponadto planowane są gabinety odnowy biologicznej, sale fitness i drobne usługi.

Autor projektu przewidział cztery wejścia do pasażu. Z tego dwa główne są przewidziane od strony południowej, po jednym od strony ul. Koszalińskiej i od strony marketu "dom i ogród".
Przy budynku ma być 1.050 miejsc parkingowych.

Czytaj więcej o:
  • centrum
  • handel
  • koszalin
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Przeczytaj kolejny artykułzamknij okno X

Prawa konsumenta: warsztaty dla przyszłych sprzedawców

Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Brak ankiety.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 94 347 35 99

Napisz maila:

Jesteśmy też na:

Serwisy tematyczne

Serwisy społecznościowe

gk24 jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.gk24.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.