Drzwi otwarte: jednostka wojskowa przyjmuje do pracy

Dodano: 27 sierpnia 2010, 19:30 Autor:

W sobotę 21. Baza Lotnictwa Taktycznego otworzy swoje drzwi dla wszystkich zainteresowanych historią i wyposażeniem jednostki oraz tych, którzy chcieliby wstąpić do Narodowych Sił Rezerwowych.

Impreza rozpocznie się o godz. 10 i potrwa trzy godziny. W sali tradycji można będzie zapoznać się z historią Sił Powietrznych i Garnizonu Świdwin oraz zobaczyć prezentację multimedialną dotyczącą służby w NSR, a potem również dowiedzieć się, jakie dokładnie zadania należą do obowiązków zatrudnionych w NSR i jakie etaty czekają na zainteresowanych służbą.

Bo choć baza otwiera się tego dnia dla wszystkich, to jednak najbardziej liczy na tych, którzy chcieliby się z nią związać zawodowo. Bo jednostka potrzebuje oficerów o specjalnościach: ekonomiczno-finansowej, medycznej i inżynieryjno-lotniczej, podoficerów specjalizujących się w ruchu lotniczym, radiotechnice oraz inżynierii lotniczej.

Potrzebni są też szeregowi żołnierze, którzy pracowaliby choćby przy ubezpieczeniu lotów.
Na placu sprzętu zaplanowano wystawę samolotów: TS-11, Mig-21, Su-22 i Lim-2, a na placu apelowym pokazany zostanie sprzęt, który przewidziany jest do obsługi przez żołnierzy NSR. Imprezie towarzyszyć będą marsze i melodie wojskowe.

Czytaj więcej o:
  • 21. Baza Lotnictwa Taktycznego
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Brak ankiety.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 94 347 35 99

Napisz maila:

Jesteśmy też na:

Serwisy tematyczne

Serwisy społecznościowe

gk24 jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.gk24.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.