Kibice z Białogardu w Zakopanem

Dodano: 27 stycznia 2010, 9:45 Autor:

Kibice z naszego regionu są widoczni na imprezach sportowych wielkiej rangi. Bracia Zdolińscy z Białogardu nie opuszczają żadnego konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich w Zakopanem.

Kibice z naszego regionu są widoczni na imprezach sportowych wielkiej rangi. Bracia Zdolińscy z Białogardu nie opuszczają żadnego konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich w Zakopanem.

Nasi Czytelnicy napisali do nas po artykule o grupie kibiców ze Szczecinka, którzy jeżdżą na każdą imprezę mistrzowską z udziałem naszych piłkarzy ręcznych. Biało-czerwona flaga z napisem "Szczecinek” jest m.in. widoczna na trybunach mistrzostw Europy rozgrywanych właśnie w Austrii.

Są i w naszym regionie miłośnicy sportów zimowych. Skoki narciarskie od czasu sukcesów Adama Małysza cieszą się ogromną popularnością, a zawody PŚ w Zakopanem zawsze mają nadkomplet widowni. – Od 7 lat z bratem Michałem jeździmy na wszystkie turnieje do Zakopanego – mówi Paweł Zdoliński. – Zawsze stoimy w pierwszym rzędzie z flagą Białogardu, a Michał to nawet opuścił własną studniówkę, aby dopingować Małysza i spółkę.

Na ostatnich zawodach w Zakopanem kibice z Białogardu byli świetnie widoczni.

GK24 znajdziesz także na

Czytaj więcej o:
  • białogard
  • kibice
  • zakopane
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Najciekawsze artykuły
z Polska Press
Najciekawsze artykuły
z Polska Press
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Brak ankiety.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 94 347 35 99

Napisz maila:

Jesteśmy też na:

Serwisy tematyczne

Serwisy społecznościowe

gk24 jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.gk24.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.