Koszalińska fabryka bombek "Glass Color" sprzedała w tym roku pół miliona bombek (zobacz film)

Dodano: 27 listopada 2009, 9:00 Autor:

Do Polaków w Anglii pojechały bombki czerwone z białym orłem, do rdzennych Brytyjczyków - zielone i czerwone, do Niemiec w kolorze bieli i czerni, a do Włoch przezroczyste, ale bogato zdobione złotem i srebrem - bardzo eleganckie. I to właśnie takie są w tym roku hitem.
Danuta Kuźma (z prawej) i Janina Jagodzińska ręcznie malują i zdobią bombki. A robią to z taką precyzją, że każda z ozdób wygląda identycznie.

Danuta Kuźma (z prawej) i Janina Jagodzińska ręcznie malują i zdobią bombki. A robią to z taką precyzją, że każda z ozdób wygląda identycznie. (fot. Fot. Radek Koleśnik)

W Polsce można je kupić w sieciach handlowych "Leroy Merlin" i w koszalińskiej siedzibie firmy przy ul. Wojska Polskiego (w godz. 6-16). Najtańsze i najmniejsze bombki kosztują tu 50 groszy, najdroższe 20 złotych za sztukę. - Robiliśmy też na zamówienie Polki, właścicielki butików w Australii, bombki bogato zdobione złotkiem, duże, o 12-centymetrowej średnicy i w kolorze pomarańczowym. Za jedną sztukę wzięliśmy 46 złotych - mówi Krystyna Berezka, właścicielka firmy.

-Przyszła moda też na ozdoby w kolorach bardzo stonowanych - na beże, brązy, pomarańcze. Najwięcej firma sprzedaje bombek o średnicy 8 i 10 centymetrów, pakowanych po 6 i 4 sztuki. Klienci zamawiają też bombki pakowane pojedynczo. W takiej formie stają się dobrym prezentem dla bliskich. Można zresztąw "Glass Color" zamówić taką wyjątkową bombkę, na której pisane są też życzenia na każdą okazję.

Czytaj więcej o:
  • bombki Koszalin
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
  • Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  • forum.gk24.pl
Najciekawsze artykuły
z Polska Press
Najciekawsze artykuły
z Polska Press
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Brak ankiety.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 94 347 35 99

Napisz maila:

Jesteśmy też na:

Serwisy tematyczne

Serwisy społecznościowe

gk24 jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.gk24.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.