Dziś wielka kumulacja w Lotto! Jak skreślić, żeby wygrać 40 milionów złotych

Dodano: 29 września 2009, 7:12 Autor:

Dziś wielka kumulacja w Lotto! Jak skreślić, żeby wygrać 40 milionów złotych

(fot. Radosław Brzostek)

Dziś możesz zmienić całe swoje życie. Lepiej, zmienisz życie swoich dzieci, wnuków i prawnuków. W dużego lotka znowu gramy o fortunę.

– Mój tata grał na te liczby, teraz ja na nie gram. Kilka „piątek” już miałem. Może wreszcie i ta „szóstka” się trafi – rozmarzył się wczoraj Władysław Ciupiński, gracz z Koszalina. Zdradził nam swoje liczby. To 7, 13, 22, 27, 29 i 43. – Nie wiem, skąd ojciec je wziął. Wiem, że jeszcze taka „szósta” nie padła, więc czekam – śmiał się nasz rozmówca.

Dziś wystarczy skreślić sześć z 49 liczb, poczekać na losowanie o godz. 22 i później szaleć. Pod warunkiem, że w losowaniu padną właśnie nasze liczby. – Prawdopodobieństwo trafienia szóstki wynosi 1 do 13.983.816 – wyliczył nam Rafał Glienke, informatyk z Karlina. Niby więc szansa jest znikoma, a tymczasem w ciągu ostatnich 10 lat milionerami zostało już ponad 600 osób.

– Moje liczby to 6, 8, 13, 17, 25 i 48 – zdradza Henryk Lipnicki, zaprawiony w dokładnym liczeniu. Nic dziwnego, jest szefem Miejskiej Komisji Wyborczej w Białogardzie. Podlicza ostatecznie głosy wyborców. – Te liczby to daty, które są dla mnie bardzo ważne. Oprócz trzynastki, której po prostu nie lubię i dlatego skreślam ją na kuponie – śmieje się.

Bardzo długo w totka gra też Maria Kowalska, emerytowana nauczycielka matematyki z Koszalina. – Bawię się nawet trochę. Sprawdzam liczby, które padały najczęściej i wtedy dopiero zaznaczam na kuponie. Choć przyznam szczerze, ten sposób jeszcze nie pomógł mi wygrać – rozłożyła ręce. Małgorzata Wagner z punktu Lotto w Koszalinie gra zawsze. Nic dziwnego, maszynę drukującą kupony ma codziennie pod ręką. – Skreślam sama, nie gram na „chybił – trafił”. Ale też jeszcze nie wygrałam.

Okazuje się, że niemal połowa grających wybiera metodę „chybił – trafił”. Pozostali skreślają swoje liczby. Wygrywają i jedni, i drudzy.

Dodajmy, że najwyższa w historii wygrana padła 2 czerwca 2004 roku w Warszawie. Wynosiła ponad 20 milionów złotych. Teraz rekord może więc zostać pobity.

Czytaj więcej o:
  • kumulacja
  • lotto
  • miliony
  • wygrana
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Brak ankiety.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 94 347 35 99

Napisz maila:

Jesteśmy też na:

Serwisy tematyczne

Serwisy społecznościowe

gk24 jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.gk24.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.