Adam Wyszomirski z SAPiK-u chce stworzyć swój program telewizyjny

Dodano: 4 lutego 2009, 12:51 Autor:

Adam Wyszomirski, szef Samorządowej Agencji Promocji i Kultury w Szczecinku, przymierza się do stworzenia autorskiego programu telewizyjnego, w którym chciałby rozmawiać ze znanymi osobistościami.

O pomyśle doniósł nam jeden z naszych Czytelników, który na portalu internetowym YouTube wytropił film wideo z nagraną czołówką programu.

To kilkudziesięciosekundowa, dynamiczna zajawka audycji pod nazwą "Szczecinek na tak”, w której występuje Adam Wyszomirski, dyrektor SAPiK-u. Zapowiada on rozmowy z ciekawymi ludźmi, osobami z pierwszych stron gazet, najlepszymi dziennikarzami itp.

- Bardzo mnie to zaintrygowało, bo wynika z tego, że program miał być na antenie telewizji Gawex już w styczniu, ale chyba nic z tego nie wyszło, bo nie widziałem tego - mówi nasz Czytelnik.

Adam Wyszomirski był mocno zaskoczony, że roboczy materiał "wyciekł” do internetu. - To mój autorski pomysł - mówi.

Wyjaśnia, że porozumiał się z szefami "kablówki”, która miałaby użyczyć mu czasu antenowego na program pod roboczą nazwą "Szczecinek na tak”. Miałby to być faktycznie cykl rozmów ze znanymi osobistościami.

- Coraz częściej przyjeżdżają one do Szczecinka, niewykluczone także, że jeździlibyśmy nagrywać rozmowy do np. Warszawy - mówi Adam Wyszomirski, który w swojej karierze pracował już także w radiu. Dodaje, że na sfinansowanie realizacji projektu udało mu się pozyskać sponsora.

- Nie wiem jednak jeszcze, czy to wszystko wypali, bo wymaga jednak sporego zaangażowania sił i czasu, a mam swoje codzienne obowiązki - mówi.

Czytaj więcej o:
  • Adam Wyszomirski
  • SAPiK
  • Szczecinek
  • telewizja
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Najciekawsze artykuły
z Polska Press
Najciekawsze artykuły
z Polska Press
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Brak ankiety.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 94 347 35 99

Napisz maila:

Jesteśmy też na:

Serwisy tematyczne

Serwisy społecznościowe

gk24 jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.gk24.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.