Nowe godziny otwarcia koszalińskiego ratusza

Dodano: 28 stycznia 2009, 6:00 Autor:

Urzędnicy dotrzymali słowa i ogłosili, że wydłużają nieco zmienione godziny pracy ratusza. Po naszej interwencji mieszkańcy będą mogli załatwiać swoje sprawy w poniedziałki do godziny 15.45.
Nowe godziny otwarcia koszalińskiego ratusza

(fot. www.sxc.hu)

Przeczytaj więcej

Przypomnijmy, urzędnicy tłumacząc się koniecznością dostosowania do wymogów Kodeksu Pracy, zmienili godziny przyjmowania interesantów. Nowe zasady mają obowiązywać od lutego. Początkowo w poniedziałki i czwartki mieszkańcy mieli być przyjmowani od 8.30 do 15.30, a w pozostałe dni: od 8.30 do 15. Przy tym urząd ma być otwarty od 7.45 do 15.45.

Po naszej interwencji, na prośbę Czytelników, sprawa wygląda nieco inaczej. Mianowicie w poniedziałki, od 2 lutego, interesanci będą przyjmowani w godzinach 8.30 - 15.45, a więc o kwadrans dłużej.

- To powinno pozwolić zdążyć ze sprawami tym osobom, które kończą pracę o godzinie 15 - mówi Robert Grabowski, rzecznik urzędu.

- Z tym, że po 15.30 klienci będą przyjmowani w wyznaczonych pokojach. Które to będą? Taka informacja będzie podana w biurze obsługi klienta na parterze. Na pewno dostępne będą najistotniejsze dla mieszkańców wydziały: spraw obywatelskich, geodezji, komunikacji.

W pozostałe dni - zgodnie z zapowiedzią - mieszkańcy będą przyjmowani: we wtorki, środy i piątki od 8.30 do 15, a w czwartki od 8.30 do 15.30.

Czytaj więcej o:
  • godziny otwarcia
  • Koszalin
  • ratusz
Przeczytaj kolejny artykułzamknij okno X

Koszalinianie jadą do generała Jaruzelskiego

Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Brak ankiety.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 94 347 35 99

Napisz maila:

Jesteśmy też na:

Serwisy tematyczne

Serwisy społecznościowe

gk24 jest częścią grupy Media Regionalne

Media Regionalne sp. z o.o. w Warszawie zastrzegają, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.gk24.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Mediów Regionalnych i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

Polityka dotycząca plików cookie

Wszelkie prawa zastrzeżone. Media Regionalne sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2014.