Nowe godziny otwarcia koszalińskiego ratusza

Dodano: 28 stycznia 2009, 6:00 Autor:

Urzędnicy dotrzymali słowa i ogłosili, że wydłużają nieco zmienione godziny pracy ratusza. Po naszej interwencji mieszkańcy będą mogli załatwiać swoje sprawy w poniedziałki do godziny 15.45.

Przypomnijmy, urzędnicy tłumacząc się koniecznością dostosowania do wymogów Kodeksu Pracy, zmienili godziny przyjmowania interesantów. Nowe zasady mają obowiązywać od lutego. Początkowo w poniedziałki i czwartki mieszkańcy mieli być przyjmowani od 8.30 do 15.30, a w pozostałe dni: od 8.30 do 15. Przy tym urząd ma być otwarty od 7.45 do 15.45.

Po naszej interwencji, na prośbę Czytelników, sprawa wygląda nieco inaczej. Mianowicie w poniedziałki, od 2 lutego, interesanci będą przyjmowani w godzinach 8.30 - 15.45, a więc o kwadrans dłużej.

- To powinno pozwolić zdążyć ze sprawami tym osobom, które kończą pracę o godzinie 15 - mówi Robert Grabowski, rzecznik urzędu.

- Z tym, że po 15.30 klienci będą przyjmowani w wyznaczonych pokojach. Które to będą? Taka informacja będzie podana w biurze obsługi klienta na parterze. Na pewno dostępne będą najistotniejsze dla mieszkańców wydziały: spraw obywatelskich, geodezji, komunikacji.

W pozostałe dni - zgodnie z zapowiedzią - mieszkańcy będą przyjmowani: we wtorki, środy i piątki od 8.30 do 15, a w czwartki od 8.30 do 15.30.

Czytaj więcej o:
  • godziny otwarcia
  • Koszalin
  • ratusz
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Przeczytaj kolejny artykułzamknij okno X

Koszalinianie jadą do generała Jaruzelskiego

Najciekawsze artykuły
z Polska Press
Najciekawsze artykuły
z Polska Press
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Brak ankiety.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 94 347 35 99

Napisz maila:

Jesteśmy też na:

Serwisy tematyczne

Serwisy społecznościowe

gk24 jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.gk24.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.